فراسورس - F A R A S O U R C E

توسعه اپلیکیشن اندروید
و طراحی وبسایت

افزایش کسب و کار با راه حل ها و برنامه های کاربردی بازار محور
android-project
توسعه اپلیکیشن اندروید و طراحی وب

اندروید بدون شک گسترده ترین سیستم عامل برای دستگاه های تلفن همراه است. طبق آمار Statista، اندروید تا سال 2023 87.4 درصد از کل سهم بازار را در اختیار خواهد داشت. با در نظر گرفتن این موضوع، فراسورس خدمات توسعه اپلیکیشن اندرویدی را برای کسب و کار ها در هر نوع و اندازه ارائه می دهد.

بیانیه رسمی گوگل نشان می دهد که برنامه های اندروید را می توان با Kotlin، Java و C++ در Android SDK توسعه داد. در حالی که توسعه دهندگان ما تجربه زیادی در این زبان ها دارند، می توانند برنامه هایی را با زبان های دیگر نیز توسعه دهند.

توسعه چیزی است که فراسورس برای آن متولد شده است. خدمات توسعه برنامه اندروید ما طیف وسیعی از صنایع را ارائه می دهد. ما برنامه‌هایی را برای هر صنعتی برنامه‌ریزی، استراتژی‌سازی، پیاده سازی و اجرا کرده‌ایم. ما قابل اعتماد، حرفه ای هستیم و خودمان را طوری مهندسی کرده ایم که همیشه جلوتر باشیم، ما تصمیم داریم به شما کمک کنیم بهترین نسخه کسب و کار خود را داشته باشید.
آیا به دنبال طراحی اپلیکیشن موبایل یا یک وبسایت برای کسب و کار خود هستید؟ با ما صحبت کنید

سوالات متداول

خب، این برنامه شماست، بنابراین کد نیز به شما تعلق دارد. ما هیچ حقی بر آن نداریم. اما، اگر به دنبال سرمایه گذاری مشترک هستید، ما آماده آن هستیم.
بله، ما یک توافقنامه عدم افشای اطلاعات را با شما امضا خواهیم کرد. ما به نفع مشتریانمان کار می کنیم و از تمام اطلاعات محرمانه تا آخرین جزئیات مراقبت می کنیم.
در فراسورس، ما همیشه با پیشرفت‌های فناوری در دنیای توسعه همراه هستیم. برای پاسخ به سوال شما از Kotlin یا Java و XML برای برنامه نویسی در اندروید استودیو استفاده می کنیم. الزامات پایگاه داده نیز با کمک Realm و SQL برآورده می شود.
طبیعی است زمان مورد نیاز برای طراحی و توسعه هر پروژه با سایر پروژه ها متفاوت است، بنابراین برای پاسخ به این سوال نیاز است، توضیحات کاملی از منشور درخواستتون را برای ما ارسال کرده باشیم تا بتوانیم راهنمایی های لازم را انجام دهیم.